• Büroların Dikkatine!

Forumtiryaki.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

Reklam ve İşbirliği İçin

live:.cid.4ccb03816415cbf6

Diğer Skype Yetkilimiz: live:.cid.95d81a0cca42670b

Forumtiryaki.com'da yer alan içerikler bilgilendirme amacında olup, Türkiye dışında ikamet eden Türkçe konuşan üyelere yönelik olarak hazırlanmıştır. Ziyaretçilerin yazmış olduğu yorumlar Forumtiryaki.com’un görüşünü yansıtmaz. Ziyaretçiler yazmış oldukları yorumların içeriği nedeniyle yasal mercilere karşı kendileri sorumludur

intobet_1000x50.gif
🔥 DASHABET'E LİNKTEN ÜYE OL! MİNİMUM 100 TL DEĞERİNDE YATIRIM YAP ID BIRAK 5000 TL TRX HEDİYESİNDEN PAYINA DÜŞENİ KAP!🔥

bozkurt5353🐺

📿FORUM REİSİ📿
27 May 2022
4,272
9,246
Bursa
Bozkurt üstadım parasını alamadi ise bastiralim arattıralım alalım parasını
Hata bende telefon ile de görüştük çift hesap dan kapandı .. güncel bilgiler ile tek hesap üzerinden devam edebilirsiniz dedi.. aptallık bende ne diye telefonu güncellemeyle kalkarım bilmem.. sms girişi ni altif etmek istedim orda karıştı iş.. çekimler gelmeyince dedim sms girişi aktif olsun bunlar girer hesaba patlatirlar kasayı.. sanki o an zorla o telefonu güncellemek geldi içime .. çıkacağı varmış demek o paranın bunda da vardır bı hayır.. moralim baya bozuldu da yapacak birşey yok..

Sadow44

Tiryaki Üye
7 Şub 2022
2,899
1,243
Hata bende telefon ile de görüştük çift hesap dan kapandı .. güncel bilgiler ile tek hesap üzerinden devam edebilirsiniz dedi.. aptallık bende ne diye telefonu güncellemeyle kalkarım bilmem.. ama girişi ninaltif etmek istedim orda karıştı iş.. çekimler gelmeyince dedim ama girişi aktif olsun bunlar girer hesaba patlatirlar kasayı.. sanki o an zorla o telefonu güncellemek geldi içime .. çıkacağı varmış demek o paranın bunda da vardır bı hayır.. moralim baya bozuldu da yapacak birşey yok..
Geçmiş olsun abi

LORD Of The RİNGS💫

Tiryaki Üye
5 Haz 2022
5,628
3,444
İstanbul
Hata bende telefon ile de görüştük çift hesap dan kapandı .. güncel bilgiler ile tek hesap üzerinden devam edebilirsiniz dedi.. aptallık bende ne diye telefonu güncellemeyle kalkarım bilmem.. ama girişi ninaltif etmek istedim orda karıştı iş.. çekimler gelmeyince dedim ama girişi aktif olsun bunlar girer hesaba patlatirlar kasayı.. sanki o an zorla o telefonu güncellemek geldi içime .. çıkacağı varmış demek o paranın bunda da vardır bı hayır.. moralim baya bozuldu da yapacak birşey yok..
Buna da sağlık olsun diyoruz 🤷